Ansatte

Peter Monstad
Peter Monstader lærer på Allround og Kreativ data. Bruker fritiden på fjellturer eller å vri hjernen på Quiz. Ellers er Peter en utrolig fotograf, og bruker store deler av dagen bak kamera. peter.monstad@lundheim.fhs.no
Joe Rusi
Joe Rusier lærer på Allround og Musikk. Det jammes, rockes, klimpres og synges når Joe er i nærheten. Når han ikke skaper liv og røre på Lundheim er han som regel å finne med en gitar. På konsert. På scenen. joe.rusi@lundheim.fhs.no
Ragnhild Egeland
Ragnhild Egelander lærer på Gla'Mat. Her sitter latteren og smilet løst! Det nytter ikke å komme med Torosaus eller Grandiosa til denne dama, her skal maten lages fra bunnen av!ragnhild.egeland@lundheim.fhs.no
Vigdis Dikkanen
Vigdis Dikkanener skolens kommunikasjonsrådgiver. Denne dama vil gjerne være med på alt som skjer, og hopper gladlig ut av kontorstolen for å få med seg stort og smått. vigdis.dikkanen@lundheim.fhs.no
Øystein Rekevik
Øystein Rekeviker skolens kjøkkensjef. Det vanker både cowboyfrokost og gourmetmat når Øystein står for menyen. Han er også ivrig på jakt, så det kan alltids hende det dukker opp både rådyr og elg på menyen. Nam! oystein.rekevik@lundheim.fhs.no
Nina Cecilie Karlsen
Nina Cecilie Karlsener skolens internatleder. Nina er alltid i godt humør, og tar dagen med et stort smil. Hun har en forkjærlighet for en skikkelig god kopp te, og hun er også en racer til å strikke. nina.karlsen@lundheim.fhs.no
Vigdis Eidem
Vigdis Eidemer fysioterapeut. Hun holder til på Lundheim og hjelper de som trenger det med fysioterapi. Vigdis er sporty og glad i å bevege seg, så jobben som fysioterapeut passer midt i blinken. vigdis.eidem@lundheim.no
Øystein Ellingsen
Øystein Ellingsener lærer på Film og Foto, og Musikk. Denne karen kombinerer både jobb og lidenskap: Han er komponist og artist, og har tidligere brukt karrieren som NRK-reporter til å ta blinkskudd etter blinkskudd.oystein.ellingsen@lundheim.fhs.no
Jan Helge Karlsen
Jan Helge Karlsener lærer på Kreativ Data og Cosplay. I et forrykende tempo driver han med både kajakk og andre fartsfylte aktiviteter, og når han ikke driver med dette er han litt av et datageni. jan.helge.karlsen@lundheim.fhs.no
Lena Thunheim
Lena Thunheimer lærer på Fotball, Sport-X og Gla'Mat. Lena er en friskus, og kan ikke sitte i ro et eneste øyeblikk. Hun elsker fotball - både å trene og spille. Lar seg lett overtale til å spille Bingo med elevene.lena.thunheim@lundheim.fhs.no
Kristian Holte
Kristian Holte er sosiallærer og lærer på fotball. Dagene dreier seg rundt fotball, og livet er ikke verdt å leve uten Liverpool. Han sier likevel ikke nei til en god prat, kaffe og en Troika. Kristian.holte@lundheim.fhs.no
Kerstin Hornschuh
Kerstin Hornschuher lærer på Allround. Kerstin er en kreativ og energisk sjel, og er alltid med på å finne på noe morsomt med elevene. I tillegg er hun en dyktig skuespiller, og bruker mye tid i teatergruppa. kerstin.hornschuh@lundheim.fhs.no
Ole Petter Hansson
Ole Petter Hanssoner selveste rektor på Lundheim. Rektor er en kul fyr, og bruker mesteparten av tiden sin på 3 ting: Skogsturer, Manchester United og Lundheim. Yes! oph@lundheim.fhs.no
Merete Hatleskog
Merete Hatleskoghar kontroll på økonomien. Stort eller smått, handler det om penger har denne dama full oversikt. merete@lundheim.no
Eivind Eikli Hiorth
Eivind Eikli Hiorther lærer på Global og gla'Mat. Når han ikke vandrer ute i skog og mark på jakt etter den neste gode turopplevelsen, bruker Eivind mye tid og krefter på det han liker best: Reise! eivind@lundheim.fhs.no
Dag Kaland
Dag Kalander lærer på Sport-X og Allround Aktiv. Dag mener god helse og mye trening er skikkelig godt for kropp og sjel, og han sier ikke nei til hverken trening, fart eller morro. dag.kaland@lundheim.fhs.no
Kristian Digre
Kristian Digre er lærer på E-sport og Media. Favoritten er PUBG, men han tar gjerne en prat om filosofi eller religion, eller en runde sjakk. Vinner du vanker det premie. kristian.digre@lundheim.fhs.no
Linda Løvås
Linda Løvåser lærer på Cosplay. Med nål, tråd, kreativitet og gode ideer er hun en kløpper på å lage de mest fantastiske kreasjoner. Linda er med på stort og smått, og er alltid med på å arrangere kule events for elevene. linda.lovas@lundheim.fhs.no
Armin Stock
Armin Stocker skolens assisterende rektor. Armin er en globetrotter, og bruker mye tid på å reise - både nasjonalt og lokalt. Han har også ansvaret for stipendiatene på Lundheim. Armin.stock@lundheim.fhs.no
Inger Skåland Gilberg
Inger Skåland Gilberger nestleder på internatet. Inger bryr seg om hver eneste en av elevene, og gjør alt hun kan for at alle skal ha det tipp topp. Det beste hun vet er Pringles og Pepsi-Max, og hun sier ikke nei til en time eller to i skiløypa. inger.s.gilberg@lundheim.fhs.no
Tom Arne Solli
Tom Arne Solli er skolens driftsleder. Det repareres, byttes og fikses når Tom Arne er i nærheten, og han gleder seg nesten like mye til årets første snøfall som barna - for da kan han brøyte snø!tas@lundheim.fhs.no